O nás

E-shop tisku Tiskdo1000.cz soustřeďuje se na výrobu malonákladových tiskovin a naše nabídka se uplatňuje nejen na trhu ČR ale i Slovensku, Rakousku a Německu.

Tiskneme z dat předaných zákazníkem, který má k dispozici od roku 2013 jednoduchý a přehledný kalkulační a objednávkový portál Tiskdo1000.cz

Zákazník si může sám zvolit a zjistit cenu v různých variantách okamžitě vidí veškerou technickou specifikaci, finanční náklady a průběh výroby či expedice své zakázky.

Zákazník může na portálu www.tiskdo1000.cz využít grafických šablon nástěnných a stolních kalendářů. A to vše z tepla domova či kanceláře. Aktuálně nabízíme na portálu tiskdo1000.cz 26 druhů tiskovin a některé z nich i ve třech cenových řadách Klasik, Speciál a Exklusiv Nejžádanější z naší nabídky jsou katalogy, brožury, letáky, prezentační desky, šanonykalendáře ale i vizitky či bannery.

Tým Tiskdo1000.cz

Zákaznický servis tiskdo1000.cz

Jan Cerha

Jan Cerha

jednatel společnosti, obchod
+420 602 252 274

Martin Maršo

Martin Maršo

jednatel společnosti, obchod
+420 602 252 898

Petra Maršová

Petra Maršová

finance

Milan Maršo

Milan Maršo

obchod, poradenství

+420 602 252 384

Noční tisk - Overnight-Service

3 produktové řady

od nejlevnějších po nejnáročnější

Klasik Special Exklusiv

Tisk na počkání do 1 hodiny!

Pro řešení Vašich neočekávaných požadavků na tisk. Během 1 hodiny od zkontrolování Vámi předaných dat k tisku zpracujeme Vaši zakázku letáků, vizitek a katalogů.

Tvarový výsek

Patří mezi oblíbené konečné úpravy tiskovin. Dodává tiskovinám výjimečnost a originalitu. Objednávejte u produktů visačky, samolepky a podlahová reklama.

Slepotisk a ražba

Slepotisk vytváří plastický relief a ve spojení s grafickým papírem luxusní tiskoviny. Slepotisk a ražbu si můžete objednat u produktů letáky, vizitky a prezentační desky.

Zakázka na cestě - Tracking

Certifikace FSC