šetříme Váš časpeníze

Objednáváte

Vše o tiskdo1000.cz

Vítejte v e-shopu tisku! Vítejte v internetovém obchodu tiskárny Tisk Pětka, s.r.o., přihlášením se do něj máte možnost v on-line kalkulaci získat cenu zakázky, zvolit způsob dopravy, platby a termínu dodávky. S vytvořením objednávky, zasíláte i tisková data. Ta jsou Vám zkontrolována z hlediska bezchybnosti pro tisk a můžete využít i služby opravy dat.

Nabízené produkty na tiskdo1000.cz respektují technologicky, materiálově i ekonomicky nejvýhodnější řešení přijatelné pro zákazníky.

Jak kalkulovat a objednat

1. krok Výběr tiskoviny
Prvním krokem je volba měny kalkulace. Volíte mezi CZK a EURem. Poté již klikněte  na ikonu vybrané tiskoviny na  titulní straně a tím to jste vstoupili do kalkulačního a objednávkového  programu

2. krok Výpočet ceny a termín dodávky
Nechte se vést barevnými ikonami a označte z nabídky co Vám vyhovuje. Zvolte si z nabídky  pro Vás vhodný termín dodávky. Ekonomy, Standard, Express či Noční tisk. 

3. krok rekapitulace kalkulace / Způsob platby a expedice
Pečlivě vyplňte požadované informace

4. krok Potvrzení objednávky
Pečlivě vyplňte požadované informace

5. krok Nahrání datových souborů a dokončení objednávky

Způsob  platby

Ve výběru způsobu platby za tiskoviny nabízíme několik variant. Je jen na Vás, kterou z nich si vyberete.

U všech  objednávek s cenou  do  5000Kč vč DPH  je vždy požadována platba současně s odesláním objednávky.

U všech variant způsobu platby a objednávek s cenou  od  5000Kč vč DPH a výše je vždy požadována záloha ve výši 50% celkové částky. 

a/ zálohová faktura – zálohová faktura s uvedením částky a dalších potřebných informací k platbě (číslo bankovního účtu, konstantní, popř. variabilní symbol atd.) bude zaslána v elektronické podobě v příloze e-mailu na adresu zákazníka uvedenou v objednávce. Úhrada faktury musí být vždy provedena před vlastní expedici objednaného produktu.

b/ na dobírku nebo hotově --zákazník platí cenu při převzetí zásilky kurýrní službě (dopravci).
Je možno platit v hotovosti či Platebními kartami: Visa, Maestro, American Express, MasterCard a Diners Club. 

c/ hotově nebo platební kartou - při převzetí v provozovně zhotovitele: Tisk Pětka, s.r.o., 164 00 Praha 6-Nebušice, Tuchoměřická 343

d/ platba fakturou  - tento způsob platby umožňujeme pouze státním organizacím a velkým společnostem. 

e/ online platba kartou nebo převodem GoPay - bezpečný, rychlý a pohodlný způsob platby s okamžitou informací o provedené platbě

Obchodní podmínky