Objednáváte

Vše o tiskdo1000.cz

Vítejte na www.tiskdo1000.cz! Vítejte v internetovém obchodu tiskárny Tisk Pětka, s.r.o., přihlášením se do něj máte možnost v on-line kalkulaci získat cenu zakázky, zvolit způsob dopravy, platby a termínu dodávky. S vytvořením objednávky, zasíláte i tisková data. Ta jsou Vám zkontrolována z hlediska bezchybnosti pro tisk a můžete využít i služby opravy dat.

Nabízené produkty na www.tiskdo1000.cz respektují technologicky, materiálově i ekonomicky nejvýhodnější řešení přijatelné pro zákazníky.

Jak kalkulovat a objednat

1. krok Výběr tiskoviny
Prvním krokem je volby měny kalkulace. Volíte mezi CZK a EURem. Poté již klikněte  na ikonu vybrané tiskoviny na  titulní straně a tím to jste  vstoupili do kalkulačního a objednávkového  programu
.
2. krok Výpočet ceny a termín dodávky
Nechte se vést červenými ikonami a označte z nabídky co Vám vyhovuje. Zvolte si z nabídky  pro Vás vhodný termín dodávky. Standard, Express či Noční tisk. 

3. krok rekapitulace kalkulace /Způsob platby a expedice
Pečlivě vyplňte požadované informace

4. krok Potvrzení objednávky
 Pečlivě vyplňte požadované informace

5. krok Nahrání datových souborů a dokončení objednávky

Způsob  platby

Ve výběru způsobu platby za tiskoviny nabízíme několik variant. Je jen na Vás , kterou z nich si vyberete.  

a/ zálohová faktura – zálohová faktura s uvedením částky a dalších potřebných informací k platbě (číslo bankovního účtu, konstantní, popř. variabilní symbol atd.) bude zaslána v elektronické podobě v příloze e-mailu na adresu zákazníka uvedenou v objednávce.

b/ na dobírku – zákazník platí cenu při převzetí zásilky kurýrní službě (dopravci).
Je možno platit v hotovosti či Platebními kartami: Visa, Maestro, American Express, MasterCard a Diners Club. Zhotovitel je však oprávněn požadovat zaplacení části ceny předem, na základě zálohové faktury; v takovém případě uhradí zákazník při převzetí zásilky pouze neuhrazenou část ceny.

c/ hotově - při převzetí v provozovně zhotovitele: Tisk Pětka, s.r.o., 164 00Praha 6-Nebušice, Tuchoměřická 343

d/ platba fakturou  - tento způsob platby umožnujeme  pouze státním organizacím a velkým společnostem. Na platbu fakturou přechází i některé další společnosti ale až po určité vzájemné spolupráci.

e/ online platba kartou nebo převodem GoPay-bezpečný, rychlý a pohodlný způsob platby s okamžitou informací o provedené platbě 

 

Obchodní podmínky

 

Noční tisk - Overnight-Service

3 produktové řady

od nejlevnějších po nejnáročnější

Klasik Special Exklusiv

Tisk na počkání do 1 hodiny!

Pro řešení Vašich neočekávaných požadavků na tisk. Během 1 hodiny od zkontrolování Vámi předaných dat k tisku zpracujeme Vaši zakázku letáků, vizitek a katalogů.

Tvarový výsek

Patří mezi oblíbené konečné úpravy tiskovin. Dodává tiskovinám výjimečnost a originalitu. Objednávejte u produktů visačky, samolepky a podlahová reklama.

Slepotisk a ražba

Slepotisk vytváří plastický relief a ve spojení s grafickým papírem luxusní tiskoviny. Slepotisk a ražbu si můžete objednat u produktů letáky, vizitky a prezentační desky.

Zakázka na cestě - Tracking

Certifikace FSC